Book Afghanistan: People and Destiny - Babak Salari

Code:135020016
 Afghanistan: People and Destiny - Babak Salari
  • "Salari works in the tradition of Robert Kapa and Sebastiao Salgado. Filmed in close proximity, his images reveal perfect mastery of the black and white photographic form. In his human narrative, beautiful and sad at the same time, the nuances of the gray tell us strange but necessary stories. "
We can't offer you this product at the moment. - View other similar products

Важно съобщение

Уважаеми клиенти,

във връзка с новите противоепидемични мерки в сила от 21.10.21, Ви уведомяваме, че за посещение в магазини ФотоСинтезис в София и Варна не се изисква т. нар. "зелен сертификат".

В сила остават досегашните изисквания за носене на предпазна маска и спазване на дистанция.

В периода 21.10. - 07.11. работното време на ФотоСинтезис Варна се променя както следва:

понеделник - петък: 10:00 - 19:00 часа
събота и неделя: почивен ден

Приемете нашите извинения за евентуалното неудобство!

екипът на ФотоСинтезис
Важно съобщение