Book Afghanistan: People and Destiny - Babak Salari

Code:135020016
 Afghanistan: People and Destiny - Babak Salari
  • "Salari works in the tradition of Robert Kapa and Sebastiao Salgado. Filmed in close proximity, his images reveal perfect mastery of the black and white photographic form. In his human narrative, beautiful and sad at the same time, the nuances of the gray tell us strange but necessary stories. "
We can't offer you this product at the moment. - View other similar products

Празнично работно време

Уважаеми клиенти,
във връзка с предстоящите празнични дни, работното време на ФотоСинтезис в София и Варна се променя както следва:

30.04. (петък), 01 и 06.05. (събота и четвъртък) - почивни дни.
На 08.05. (събота) работното време на ФотоСинтезис София ще бъде от 10:00 до 16:30 ч.

Всички поръчки, получени чрез нашия онлайн магазин след 14:30 часа на 29.04. (четвъртък), ще бъдат обработени на 05.05. (сряда) и 07.05. (петък).

Екипът на ФотоСинтезис пожелава на всички светли празници!
Празнично работно време