Book Afghanistan: People and Destiny - Babak Salari

Code:135020016
 Afghanistan: People and Destiny - Babak Salari
  • "Salari works in the tradition of Robert Kapa and Sebastiao Salgado. Filmed in close proximity, his images reveal perfect mastery of the black and white photographic form. In his human narrative, beautiful and sad at the same time, the nuances of the gray tell us strange but necessary stories. "
We can't offer you this product at the moment. - View other similar products

Удължен срок за обработка на поръчки

Уважаеми клиенти,

поради голямото натоварване във връзка с "черен петък", поръчките, направени чрез нашия онлайн магазин до края на ноември, ще се изпълняват с известно закъснение.

Очакваме допълнително забавяне на работата на куриерските компании, поради което препоръчваме да избирате опцията за доставка до офис.

Ще направим всичко възможно да получите поръчките си колкото може по-скоро.

В периода от 21.11. до 04.12. ФотоСинтезис Варна ще е с намалено работно време - от понеделник до петък 10:00 - 19:00 часа, събота и неделя ще са почивни дни.
Важно съобщение