Описание
Характеристики
| Общи характеристики | |
| Увеличение | 0.14x |
| Размер на филтъра | 46 мм |
| Максимална диафрагма | f/1.7 |
| Минимална диафрагма | f/22 |
| Оптична стабилизация | Не |
| Минимално разстояние на фокусиране | 25 см |
| Конструкция (групи / елементи) | 8 Елемента в 7 групи |
| Зрителен ъгъл | 47° |
| Ламели на диафрагмата | 7 |
| Размер | 60.8 x 52 мм |
| Тегло | 125 грама |











