Характеристики
| Основни | |
| ТЕГЛО | 705 g |
| Общи характеристики | |
| Размер на филтъра | 34mm (заден) / 95mm (преден) |
| Диапазон на диафрагмения отвор | f/8 |
| Оптична стабилизация | … |
| Минимално предметно разстояние | 2 м |
| Увеличение | 1:2.7 |
| Конструкция на обектива (групи/елементи) | 7 ел./6 гр. |
| Зрителен ъгъл | 5 градуса |
| Фокусно разстояние, приравнено към 35mm стандарт | ... |
| Гнездо за статив | Не |
| Дължина | 119.5 мм |
| Максимален диаметър | 98 мм |



