Описание
Компактният фотоапарат Canon PowerShot G7 X Mark III е мултимедийна машина, побрана в малък корпус. Неговият 20.1MP 1"CMOS сензор се съчетава с процесора DIGIC 8, за да осигурят бърз фокус, снимане с пълна разделителна способност до 20 кадъра в секунда и UHD 4K30p видеозапис.
Фотоапаратът е оборудван с обектив с 4.2-кратно увеличение, който покрива диапазон от 24-100 мм (еквив. на 35 мм стандарт) с диафрагма от f/1.8-2.8 и оптичен стабилизатор на изображението, което го прави подходящ за почти всички снимачни ситуации и при тежки светлинни условия.
Компактният корпус на Canon G7X Mark III предлага и 3-инчов сензорен LCD дисплей със завъртане на 180 градуса, Bluetooth и Wi-Fi свързаност.
Характеристики
| Изображение | |
| Сензор | 1" stacked CMOS 3:2 |
| Ефективни пиксели | 20.1 MP |
| Стабилизация на сензора | Не |
| Размер на изображението | 3:2 - (RAW, L) 5472 x 3648, (M) 3648 x 2432, (S1) 2736 x 1824, (S2) 2400 x 1600 4:3 - (RAW, L) 4864 x 3648, (M) 3248 x 2432, (S1) 2432 x 1824, (S2) 2112 x 1600 16:9 - (RAW, L) 5472 x 3072, (M) 3648 x 2048, (S1) 2736 x 1536, (S2) 2400 x 1344 1:1 - (RAW, L) 3648 x 3648, (M) 2432 x 2432, (S1) 1824 x 1824, (S2) 1600 x 1600 |
| Формат на изображенията | RAW, C-RAW, Fine/Normal JPEG |
| Оптика | |
| Минимално разстояние на фокусиране | 5 - 40 cm |
| Фок. разст. приравнено към 35mm стандарт | 24 – 100 mm |
| Обектив | Стабилизиран, 11 ел. / 9 гр. |
| Светлосила | f/1.8-2.8 |
| Фокус | |
| Автоматичен фокус (AF) | AiAF (засичане на лице, следене на лице или обект), Touch AF |
| Режими на AF | Единичен, Следящ, Servo AF/AE, Touch AF |
| Зони на AF | 31-точков, 1-точка (избираеми са всички точки) |
| Визьор | |
| Тип визьор | Не |
| Покритие на кадъра | ... |
| Увеличение | ... |
| Диоптрична корекция | ... |
| Дисплей | |
| Тип дисплей | Въртящ се на 180-градуса 7.5 cm (3.0”) сензорен капацитивен LCD (TFT), 3:2, 1 040 000 т., sRGB |
| Възпроизвеждане | ... |
| Експонация | |
| ISO | 125 - 12800 (25600) |
| Скорост на затвора | BULB, 30 – 1/2000 (30 - 1/25600 електронен затвор) |
| Светломер | ... |
| Режими на снимане | PASM, Custom, Hybrid Auto, Сцена (портрет, авто-портрет, панорамиране, звезди (портрет, пейзаж, следи, таймлапс), нощ, HDR, Fish-eye, маслена картина, акварел, миниатюра, Toy Camera, боке, Soft Focus, Grainy B/W, подводно, фойерверки), клип, късометражен клип, клип с ръчни настройки, таймплапс |
| Серийно снимане | До 20 к/сек до 89 бр. в C-RAW, 55 бр. в RAW, 118 бр. в JPEG С AF: до 8 к/сек до 320 бр. в JPEG |
| Баланс на бялото | Автоматичен, Дневна светлина, Сянка, Облачно, Вилфрамова жичка, Бяла флуоресцентна светлина, Светкавица, Custom, Цветна температура (Kelvin) |
| Светкавица | |
| Режими на светкавицата | Автоматичен, Вкл. / Изкл., Бавна синхронизация |
| Гнездо за аксесоари (Hotshoe) | Не |
| Обхват на светкавицата | 50 cm – 7.0 m (W) / 40 cm – 4.0 m (T) |
| Видео | |
| Звук | AAC-LC (stereo) |
| Видео | (4K) 3840 x 2160, 29.97 / 25fps (Full HD) 1920 x 1080, , 119.9 / 100 / 59.94 / 50 / 29.97 / 25 fps (HD) 1280 x 720, 50 fps MP4 [Video: MPEG-4 AVC / H.264, Audio: MPEG-4 AAC-LC (stereo)] |
| Други | |
| Памет | 1x SD, SDHC, SDXC |
| Батерия | NB-13L Li-Ion |
| Интерфейси | USB-C, HDMI Micro (Type-D), 3.5mm вход за микрофон |
| Wi-Fi | EEE802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| Режими за снимки | Автоматичен, Стандартен, Портрет, Пейзаж, Фин детайл, Неутрален, Монохромен, Потребителски x3 (Рязкост, Контраст, Насищане на цветовете, Тоналност, Филтър ефект, Тониране) |
| Размер | 105.5 x 60.9 x 41.4 mm |
| Тегло | 304 g |
Съдържание на кутията
Батерия Canon NB-13L (3.6V, 1250mAh)
Зарядно устройство Canon CB-2LH
Ремък за китка Peak Design Wrist Cuff (PowerShot 30th Anniversary Edition)
Карта памет SD Card (32GB)
Кандидатстване за покупка на изплащане
Сега можете да вземете този продукт на изплащане, като изберете най-удобния за Вас кредитодател.
Кандидатствайте бързо и лесно на място в нашите магазини или онлайн.
| Кредитор | - |
| Цена: | 959,00 € |
| Първоначална вноска: | 0 лв |
| С кредит: | 0 лв |
| Месечни вноски: | - |
| ГПР: | - |
| ГЛП: | - |
| Общо за изплащане: | - |
Актуално
Нов софтуер от Canon позволява използването на някои фотоапарати като уеб-камера
Canon представи софтуер, който позволява лесно излъчване на живо в Интернет с множество модели фотоапарати на марката....
















