Характеристики
| Общи характеристики | |
| Размер на филтъра | 39 mm |
| Максимална диафрагма | f/1.4 |
| Минимална диафрагма | f/16 |
| Оптична стабилизация | Не |
| Минимално разстояние на фокусиране | 28 cm |
| Конструкция (групи / елементи) | 6/7 |
| Зрителен ъгъл | 45° |
| Ламели на диафрагмата | 10 |
| Размер | 56 x 44 mm |
| Тегло | 180 g |




















